Amatorzy Kwaśnych Jabłek

Ełk (miasto)

Amatorzy Kwaśnych Jabłek
Pomysł na skład Amatorzy Kwaśnych Jabłek powstał w 2006, a sam zespół zaistniał w 2007 roku. W skład grupy wchodzą trzy osoby.

Jego głównym założycielem jest Biger, Ełcki mc który nagrywa od 2005 roku. Pierwsze kawałki nagrywał z kumplem jako skład Presidio i pod tym szyldem zostały nagrane dwa albumy, a konkretnie: "Wejście na scenę" a następnie po roku "15 minut EP". Następnie w 2007 roku zaczął działać solo, gdzie nagrał pierwszy solowy mixtape "Ice Gold" oraz "Zakochany Złodziej EP". Obecnie pracuje nad płytą Amatorów Kwaśnych Jabłek.

Dyskografia:
- "Wejście na scenę" [Jesień 2005]
- "15 minut EP" [Lato 2006]
- "Ice Gold" [Zima 2007]
- "Zakochany Złodziej EP" [Lato 2007]
- "Bootleg" [Zima 2008]

Kolejnym członkiem Amatorów Kwaśnych Jabłek jest Dorki. Swoje pierwsze kawałki nagrywał w 2004 roku, potem jakoś wszystko ustało. Znów prężnie zaczął nagrywać w 2006 roku, gdzie razem z kumplami z osiedla założyli skład, który miał wiele nazw ale wszystko przerodziło się w Badiantik. W 2007 roku Dorki zaczął nagrywać solo, przy czym nagrał solowy mixtape, oraz dołączył do Amatorów Kwaśnych Jabłek i teraz pracuje nad płytą AKJ oraz solowym projektem.

Dyskografia:
- "Pojebało Cie ?! Mixtape" [Jesień 2007]

W składzie jest również WZK. Człowiek który prężnie działa w kulturze Hip-Hop'owej gdyż beatbox'uje, robi bity, pisze teksty, oraz zajmuje się masteringiem i grafiką. Wszystko zaczęło się w 2004 roku, gdzie zaczął robić bity, którymi zajarał go brat. Następnie w 2005 roku razem z kumplami założył EDM squad. Po roku EDM sie rozpadł i WZK zaczął działalność solową i wypuścił płytę producencką "WZK i goście - Nielegalne słowa prawdy". W międzyczasie robił bity dla Euforii (która na dzień dzisiejszy nie istnieje). Następnie była długo przerwa w rymowaniu i produkcji bitów, to była cisza przed burzą, gdyż w 2007 roku WZK powrócił z płytą "WZK/CyBuL - Nie - Zwykłe Spojrzenie" którą nagrał pod bity kumpla z osiedla Cybula. Aktualnie zajmuje sie płytą AKJ.

Dyskografia:
- "Nielegalne słowa prawdy" [2006]
- "Grupizzz" Singiel [2007]
- "Nie - zwykłe spojrzenie" [Jesień 2007]


Znajdź wykonawcę

 

Dodaj zespół! Skontaktuj się z nami!

Najbliższe koncerty

  • wt. 23
  • śr. 24
  • czw. 25
  • pt. 26
  • sob. 27
  • niedz. 28
  • pon. 29
więcej w serwisie Orientacja.pl »