Third Degree

Olsztyn (miasto)

Third Degree
Strona www
www.myspace.com/thirddegreewarmia
Miejscowość/gmina
Olsztyn (miasto)
Polska grupa muzyczna wykonująca grindcore. Powstała w 1997 roku w Olsztynie. W początkowym okresie działalności formacja prezentowała muzykę inspirowaną dokonaniami Disrupt oraz Extreme Noise Terror. W 1998 roku ukazało się debiutanckie wydawnictwo Third Degree zatytułowane Oblicza Terroru. Nagrania były promowane podczas trasy koncertowej w Niemczech wraz ze szwedzką grupą Greed.

W 2000 roku na płycie winylowej został wydany minialbum Fuck 14 88!!!. W 2002 roku firma Selfmadegod Records wydała split nagrań Third Degree z zespołem Hewhocorrupts. Rok później ukazała się pierwsza kompilacja zespołu pt. Six Years of 666. Tego samego roku grupa dała szereg koncertów w ramach Grind Manifesto Tour. W trasie uczestniczyły ponadto grupy Antigama i Pignation. W 2004 roku zespół odbył trasę koncertową The Dying Continues Tour. Również w 2004 roku ukazał się split z grupą Unholy Grave zatytułowany Bad Luck?/The Loneliness Kills!, oraz split z Antigama i Herman Rarebell pt. The World Will Fall Soon And We All Will Die.

W 2005 roku nakładem Selfmadegod Records ukazał się album Outstay. Nagrania zostały zarejestrowane w olsztyńskim Studio X. Z kolei miksowanie odbyło się w Elephant Studio. W 2008 roku ukazał się kolejny album formacji zatytułowany Punk Sugar.

Znajdź wykonawcę

 

Dodaj zespół! Skontaktuj się z nami!

Najbliższe koncerty