Olsztyński "Traffic Junky" w muzycznym natarciu!

2016-09-24 07:11:00 (ost. akt: 2016-09-26 07:36:26)

Już 14 października w klubie Carpenter Inn odbędzie się koncert znakomitego zespołu Traffic Junky, usłyszymy utwory z najnowszej płyty "Desert Carnivale". O płycie i koncercie pisze Sławomir Tychek.

Olsztyński Traffic Junky w muzycznym natarciu!

Autor zdjęcia: Archiwum zespołu

Tak się zdarza, że artyści - muzycy co rusz nagrywają swe "wypociny". Zdarzyło się to też bardzo bliskiej mi ekipie z Traffic Junky. Proszę nie podejrzewać mnie o kolesiostwo, nepotyzm itp. Wszak na początku Ich kariery nasze drogi były wspólne.

Traffic Junky to ekipa solidnych, muzycznie przygotowanych przyjaciół. Z chwilą pierwszych dźwięków, od 2013 roku, wiedzieli co mają robić. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Pominę złote medale, wygrane przeglądy itd. O wartości zespołu zdecydowały wspólne koncerty z takimi tuzami jak Acid Drinkers, Nazareth, Don Airey (Deep Purple), Scorpion Child. Jako pierwsi z regionu Warmii i Mazur zagrali w finale ogólnoświatowego przeglądu muzycznego Emergenza Poland to nobilituje.

I to nie koniec. Idą dalej, nagrali dwie epki, grają też charytatywnie. Przyszedł czas na coś więcej. Materiał na nową płytę przygotowywali przez rok czasu. Płyta była nagrywana w Warszawskim Studio JNS, nad całością czuwał Paweł "Janos" Grabowski.

Jak mi powiedział Darek Krasowski - wokalista Traffic Junky to był ogrom pracy i z tego też ma być godzina muzycznej niezłej rockowej jazdy, plus ballada. Płyta zwać się będzie Desert Carnivale... Dlaczego? Darek powiedział, że ma to być analogia z pustynią i niech każdy tłumaczy ją sobie wedle swego uznania... Zatem pustynny orszak, pustynny karnawał...

Ja zaś z "pustynną niecierpliwością" czekam na Ich płytę "Desert Carnivale". Koncert wraz z promocją płyty odbędzie się 14.10 w olsztyńskim klubie "Carpenter Inn" Dariusz Krasowski - wokal, Paweł Rychta - gitara, Dominik Piechowski - bass, Filip Zawadzki - perkusja, Bartosz Podębski - perkusja ... za moim przewodem zapraszają!

Sławomir Tychek

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB