Wyślij utwory, niech cię usłyszą! Czekamy na zgłoszenia

2014-07-07 16:30:03 (ost. akt: 2014-07-07 16:34:50)

To będzie wyjątkowy koncert, bo wystąpią na nim wykonawcy, którzy dopiero próbują zyskać uznanie publiczności. 30 sierpnia podczas ,,Pożegnania lata z Gazetą Olsztyńską" zagrają najlepsi muzycy, którzy zgłoszą się do naszego Przeglądu Muzycznego. Co trzeba zrobić, by wystąpić na imprezie ,,Gazety Olsztyńskiej''? Wystarczy przysłać do nas dwa swoje utwory. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca. O udział w koncercie ubiegać się może każdy: raperzy, wokaliści i zespoły grające dowolny rodzaj muzyki.

Wyślij utwory, niech cię usłyszą! Czekamy na zgłoszenia

Autor zdjęcia: Grzegorz Wadowski/Archiwum

Ponieważ formuła naszej imprezy została poszerzona, nazwę Przegląd Młodych Kapel, zastąpiliśmy nazwą Przegląd Muzyczny.
Nadesłane do Gazety utwory zostaną ocenione przez profesjonalne jury, któremu będzie przewodniczyć Katarzyna Staszko, wokalistka zespołu The Lollipops, a towarzyszyć jej będzie m.in. Marta Andrzejczak, wokalistka i aktorka.

Jury wskaże pięciu najciekawszych wykonawców. Ta piątka wystąpi 30 sierpnia podczas „Pożegnania lata z Gazetą Olsztyńską” i powalczy o zwycięstwo oraz nagrody — prezentację zespołu w „Gazecie Olsztyńskiej” oraz atrakcyjną dla każdego młodego muzyka nagrodę niespodziankę, o której poinformujemy już wkrótce. Spośród pozostałych zgłoszonych wykonawców zostanie wybrany szósty. A wybiorą go w głosowaniu sms-owym czytelnicy i to oni zdecydują, kto dostanie tzw. dziką kartę.

Co ciekawe, przed laty w przeglądzie Gazety debiutował zespół Afromental i wygrał. Zwycięzcą kolejnego przeglądu był natomiast Enej. Obydwie grupy należą teraz do czołówki polskiej sceny. — Większość znanych zespołów zaczynała od grania w garażach, jednak nikt nie został tam odkryty. Szansa na sukces jest dopiero wtedy, gdy wychodzi się do ludzi — uważa Piotr Sołoducha z zespołu Enej.

Co zrobić, by zagrać?
Zainteresowani artyści mogą przesyłać już dziś swoje utwory na adres przeglad@gazetaolsztynska.pl. Warunkiem przyjęcia utworu jest brak wulgaryzmów oraz format mp3. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca włącznie.


ez

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB