Traffic Junky zagra w Warszawie

2014-06-26 15:32:37 (ost. akt: 2014-06-29 13:51:21)

W piątkowy wieczór(20 czerwca), w olsztyńskim klubie "Carpenter Inn" odbył się koncert rodzimej formacji "Traffic Junky".

Traffic Junky zagra w Warszawie

Autor zdjęcia: Maciej Kamiński

Koncert ten był szczególny. Otóż w trakcie jego trwania odbyły się dwie promocje. Najświeższej, drugiej z kolei "epki" pod tytułem "Hercules First Stand" oraz teledysku zespołu z utworem "Your Bones". "Traffic Junky" jak zwykle nie zawiedli swych fanów. Pokazali niezwykły muzyczny spektakl, wciągając w swoją rockową grę tłumnie zgromadzoną publiczność.

Ale to nie jedyne świetne wieści. "Traffic Junky" jako jedyny zespół z naszego regionu dostał się do finału III edycji konkursu muzycznego organizowanego przez warszawski klub "Progresja Music Zone". O główną nagrodę zespół powalczy 5 lipca. Natomiast dzień wcześniej (4 lipca) - również w Warszawie, "Traffic Junky" w uznaniu za swoją muzykę i energię sceniczną zagra jako support przez znanym na świecie, teksańskim rockowym zespołem "Scorpion Child" którego koncert będzie jedynym w Polsce.Sławomir Tychek - ekspert portalu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB