Traffic Junky. Non stop w natarciu

2014-06-04 08:42:22 (ost. akt: 2014-06-05 08:45:42)

Idą za przysłowiowym ciosem ... non stop w natarciu! O kim mowa? O olsztyńskim, dobrze znanym w Polsce zespole "Traffic Junky"

Traffic Junky. Non stop w natarciu
Wygrywają wszystko, gdzie tylko się ukażą ze swym muzycznym autorskim materiałem. Przypomnę, chociażby 2013r - I miejsce w przeglądzie "Planetafest", 2014r - I miejsce w przeglądzie "Pro Rock" z dodatkowym bonusem w postaci Pawła Rychty jako najlepszego gitarzysty. Obecnie są w półfinale przeglądu muzyki rockowej, organizowanej przez warszawski klub "Progresja" i walczą o zwycięstwo! Grali wspólne koncerty z " Trasa z Acid Drinkers", "Transsexdisco", "Enej", "Łydka Grubasa" i z wielu innymi...

Wydali już jedną "epkę" czas i na następną. No właśnie ... nadejdzie ten dzień: 20 czerwca 2014r. To dzień w którym ukaże się ich kolejna "epka" zatytułowana "Hercules' First Stand" na której znajdą się trzy utwory: Hercules, Black House i Your Bones. W tymże też dniu będzie premiera ich teledysku promującego ową "epkę" z utworem Your Bones. A to wszystko w najwspanialszym klimacie hard rocka z domieszką heavy.

Ten nadzwyczajny koncert promujący "epkę" i teledysk grupy "Traffic Junky" odbędzie się w klubie "Carpenter Inn" 20.06.2014r o godz.19:00. Wstęp wolny.

Będzie okazja zdobyć płyty i koszulki zespołu. Supportem będzie olsztyńsko-szczycieńska formacja "Corner Stone" dryfująca w tematach z pogranicza rock/metal/alternatywa.

Sławomir Tychek


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB