"Więcej mnie" Systu. Zobacz klip kręcony na Warmii!

2014-04-09 13:42:48 (ost. akt: 2014-04-09 13:52:01)

8 kwietnia ukazał się singiel "Więcej mnie" zespołu Systu. Olsztyńsko-warszawskie trio to elektronika i wokal, czyli dźwięki z Krainy Tysiąca Jezior, ale i warszawskiej Pragi, osadzone w miejskim brzmieniu.

Więcej mnie Systu. Zobacz klip kręcony na Warmii!
Muzyka Systu najczęściej określana jest jako synth pop lub new pop, ale to tylko nazwy szuflad. Trio gra po prostu swoje kawałki, które są połączeniem ciepłego, kobiecego wokalu Katarzyny Andruszko oraz elektronicznych, minimalistycznych dźwięków granych często z wyraźnym tanecznym beatem i ogniem.

Materiał na nową płytę Systu zapowiadają single „Ona i ja” i "Więcej mnie", wydane przez wytwórnię My Music. Numer "Więcej mnie" można już usłyszeć w stacjach radiowych.

Single Systu są promowane podczas 12 wiosennych koncertów. Pierwszy z nich już 10 kwietnia w sopockim klubie 3 Siostry. Zespół zagra także m.in. w: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Toruniu, Opolu i Olsztynie. Koncert 22 maja w olsztyńskim CEIiK-u będzie wyjątkowym wydarzeniem, bo dochód z niego zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt w Olsztynie.
Systu:
systu.pl
facebook.com/systu
soundcloud.com/systumusic
twitter.com/systusystu
kontakt: systumusic@gmail.com

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB