Mój Jezus nie pija coli, czyli osiemnastowieczne postacie i rock

2014-02-18 11:02:27 (ost. akt: 2014-02-18 11:49:40)

Modne małżeństwo, postacie z obrazów osiemnastowiecznych, a konkretnie - nowy klip Patrycji Kosiarkiewicz do utworu "Życie za krótkie".

Mój Jezus nie pija coli, czyli osiemnastowieczne postacie i rock

Autor zdjęcia: Mat. zespołu

Nazywają ją mistrzynią pozytywnych emocji i gwiazdą piosenki liryczno-optymistycznej. O kim mowa? O Patrycji Kosiarkiewicz, wokalistce rockowego zespołu Effortless. Właśnie ukazał się jej drugi klip promujący płytę "Mój Jezus nie pija coli". Jest to najnowszy album, który jest już dostępny w sieci i jak na razie zbiera same pozytywne recenzje.

Pierwszym klipem promującym płytę był "Galaktyki i atomy". Kompozycja utrzymywała się przez dłuższy czas na listach przebojów w wielu rozgłośniach lokalnych, m.in Łodzi, Rzeszowie czy Zielonej Górze. Utwór przez wiele tygodni znajdował się też w 50-siątce najczęściej granych polskich piosenek.

Klip do najnowszego utworu "Życie za krótkie" wyróżnia się swoim klimatem. Muzycy wcielają się w postacie z obrazów osiemnastowiecznego malarza Williama Hogartha. O pracy nad klipem szczegółowo możemy przeczytać na blogu Patrycji. Dostępny jest również Making of, który pokazuje to, co działo się zza kulisami.

Wszyscy zainteresowani muzyką rockową i zespołem Effortless, mogą przyjść na najbliższe koncerty, które odbędą się we Wrocławiu i Rzeszowie.mn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB