Gooral i Mazowsze na jednej płycie

2013-11-30 20:13:05 (ost. akt: 2013-11-30 20:14:00)

4 grudnia 2013r. w sklepach pojawi się pozycja obowiązkowa dla fanów Goorala i nie tylko. Zapis wspólnego występu z zespołem Mazowsze na Przystanku Woodstock 2013 w formie koncertowego DVD lub CD!

Gooral i Mazowsze na jednej płycie
Na płycie DVD znajdą się dodatkowo fragmenty koncertu Goorala z 2011 roku, wywiad z twórcami projektu oraz slideshow z koncertu.

Kilka słów Jurka Owsiaka na temat projektu:

„...Specjalnością Przystanku Woodstock są projekty muzyczne. Nie są one organizowane z przesadną częstotliwością, aby smakowały jak najlepiej. Projekt „Bolero” Ravela, Koncert Jubileuszowy z okazji 40. rocznicy amerykańskiego Woodstock Festival, projekt „Republika”, projekt „Kiepura” - to sztandarowe pomysły realizowane na naszym Przystanku. W roku 2013 naszym specjalnym projektem był koncert Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze wraz z Gooralem.

Koncert porwał wszystkich. Do nogi, do śpiewu, do tańca, do ogromnej radości, zabawy w wielusettysięcznym tłumie. Projekt oszałamiający kolorem i formą. Przepiękne głosy chórzystów z Mazowsza, przepiękne stroje, fantastyczni młodzi ludzie, do tego breakdance "w kierpcach", a w tym wszystkim charakterystyczny, dominujący i nakręcający ich wszystkich beat Goorala.”


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oG_ej8OGkhE
[/youtube]

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB