Kolejne zespoły potwierdzają udział na Seven Festival

2013-11-27 09:57:26 (ost. akt: 2013-11-27 10:02:24)

Poszerza się lista zespołów, które zagrają na kolejnej edycji Seven Festival. Do już wcześniej potwierdzonych doszły dwie kolejne grupy - Blindead i The Analogs.

Kolejne zespoły potwierdzają udział na Seven Festival

Autor zdjęcia: mat. organizatora/fot. Oskar_Szramka/ Anna Migda

Blindead powstał w 1999 r. w Trójmieście. Według Teraz Rock: „Krętymi ścieżkami postmetalu Blindead niepostrzeżenie wkradł się do ścisłej czołówki ciężkiego grania made in Poland. Zamiast jednak zatrzymać się i spijać śmietankę, muzycy tej trójmiejsko-warszawskiej (a od pewnego czasu również w 1/6 włoskiej) formacji wciąż idą naprzód, wkraczając przy tym na terytoria, na których jeszcze niedawno nikt by się ich nie spodziewał. I dowodząc, że wszelkie dotychczasowe etykietki, którymi usiłowano opisać ich twórczość, dawno się zdezaktualizowały”.

The Analogs to polska grupa grająca punk rock. Powstała w Szczecinie w roku 1995 z inicjatywy członków zespołu Dr. Cycos - Marka Adamowicza, Ziemowita Pawluka oraz Pawła Czekały. Zespół uważany jest za prekursorów muzyki street punk w Polsce i do dzisiaj plasuje się w czołówce sceny. Zespół zyskał popularność dzięki celnym i unikatowym tekstom Pawła Czekały. Zespół niejednokrotnie podkreślał swój antyfaszyzm m.in. poprzez umieszczenie swoich utworów na składankach.

Seven Festival odbędzie się w dniach 10-13 lipca 2014 r. Swój udział w festiwalu potwierdziły już zespoły: Lady Pank Symfonicznie, Arch Enemy, Epica, Kazik Na Żywo, Decapitated, Collage.


mat. organizatora

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB