Oni zrobili karierę muzyczną na YouTube

2013-11-26 09:25:12 (ost. akt: 2013-11-26 09:28:25)

Młodzi muzycy, którzy zaczynają swoją karierę od coverowania znanych kawałków, mają czasami taki talent, że mogliby nim obdarowywać też innych. Jeżeli uda im się zapętlić na playlistach użytkowników, mają szansę zaistnieć w realu – nagrywać płyty i grać koncerty. Oto artyści, którym udało się zrobić karierę muzyczną w sieci.

Oni zrobili karierę muzyczną na YouTube

Autor zdjęcia: Katarzyna Banasiak

Przeczytaj cały wpis na blogu Koziolkuj.pl

Lindsey Stirling

Jeżeli nie słyszeliście gry Lindsey, to musicie szybko nadrobić zaległości. Lindsey gra na skrzypcach. Chociaż słowo „gra” to za mało. Jej klipy to widowisko zarówno muzyczno-taneczne pomieszane z tysiacem różnych inspiracji, pomysłów i niespodzianek.

Lindsey do wszystkiego doszła sama. Nagrywała covery piosenek, dorzucała swoje własne aranżacje do różnych tematów i perfekcyjnie budowała swoją społeczność. Teraz obserwuje ją ponad 3,5 miliona osób, a Lindsey jeździ po świecie – koncertuje, spotyka się z fanami. No i dalej nagrywa – jeszcze lepsze kawałki! To moje ostatnie odkrycie.CeZik

Nasz fajny, polski przykład tego, jak można zrobić karierę w sieci. CeZik dobrze czuje trendy muzyczne, bawi się stylami, swoją osobą i robi show. Ale w jego klipach są nie tylko kilogramy dobrego humoru, ale wręcz tony talentu muzycznego.

Byłem na jego dwóch koncertach. Zastanawiałem się, co może pokazać gość „od Internetu”. A CeZik narobił niesamowitego szumu, zaskakując wszystkich.Koziolkuj - więcej przykładów na blogu Koziolkuj.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB