Nowy teledysk Dyjaka "Sic!" z Katarzyną Nosowską!

2013-11-06 12:50:31 (ost. akt: 2013-11-06 12:50:56)

Przedstawiamy najnowszy teledysk Dyjaka do utworu "Sic!" z albumu "Kobiety". Gościnnie w teledysku pojawia się sama Katarzyna Nosowska - to trzeba zobaczyć!

Nowy teledysk Dyjaka Sic! z Katarzyną Nosowską!

Autor zdjęcia: Kajax

"Sic!" to jeden z najważniejszych utworów w historii polskiej muzyki - teraz w interpretacji Dyjaka. Jego oryginalny głos w połączeniu z niezwykłą piosenką zespołu Hey dał niezwykły efekt. Zobaczcie i posłuchajcie sami!

Marek Dyjak o projekcie "Kobiety":
Nie jest tajemnicą, że od dwudziestu lat param się profesją muzyka-interpretatora. Zawsze podświadomie dążyłem do konfrontacji z wrażliwością kobiecego świata, jest rzeczą oczywistą że energia powstaje w wyniku różnicy potencjałów. Co za tym idzie estetyka żeńskiego piękna w konfrontacji z moją rozedrganą i chropowatą osobą może stworzyć mieszankę nie tak wybuchową, ile osobliwą. Ponieważ cała moja twórczość była próbą wyrażenia energii jaka rodzi się przy zderzeniu osobowości kobiecej i męskiej. Głęboko wierzę że tym sposobem oddam hołd nie tylko wielkim artystkom z których twórczości pragnę czerpać ale wszystkim paniom tego świata...

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB