„Say Hello To My Baby” – najnowszy klip The Toobes!

2013-11-05 21:40:28 (ost. akt: 2013-11-05 13:10:42)

W sieci pojawił się najnowszy klip białoruskiej formacji rockowej The Toobes, która zdobywa w oszałamiającym tempie popularność w Polsce. Teledysk zrealizowany do utworu „Say Hello To My Baby” w tym samym czasie miał swoją premierę w Polsce, Rosji, na Ukrainie i Białorusi.

„Say Hello To My Baby” – najnowszy klip The Toobes!

Autor zdjęcia: Iron media

– Utwór powstał dość spontanicznie i natychmiast postanowiliśmy go nagrać w takiej właśnie, pierwotnej formie – mówi Staszek, perkusista i wokalista w The Toobes. – Nagrywając „Say Hello To My Baby”, eksperymentowaliśmy współpracując z muzykami sesyjnymi, chciało nam się do tego utworu dołożyć sekcję dętą. Natychmiast powstał pomysł na teledysk. Ten utwór jest o konfliktach międzyludzkich, walce i wielkiej miłości. Podczas kręcenia teledysku, stało się jasne, że początkowa idea przekształca się w krwawą zemstę głównego bohatera. Mania Studio, ekipa, z którą pracowaliśmy nad teledyskiem, sprostała naszym oczekiwaniom, dorzucili swego pazura. – dodaje muzyk.The Toobes cały czas pracują nad płytą. – Już rok temu nagraliśmy pilotażową wersję trzeciej płyty, która składała się z 10 utworów – kontynuuje Staszek. – Jednak teraz, kiedy pojawiają się nowe utwory, staje się jasne, że to, co nagraliśmy wcześniej musi zostać rozwinięte i dopracowane. Obecnie mamy gotowe 4 single, które przybliżą nas do wydania trzeciej płyty. Pierwszym singlem będzie właśnie „Say Hello To My Baby”. Jest to pewien most, który łączy to, co my robiliśmy wcześniej, z tym co robimy teraz – dodaje.

Przypomnijmy, białoruskie trio rockowe The Toobes od ponad roku podbija serca polskich – i nie tylko słuchaczy. Zespół wygrał szereg festiwali, wystąpił na tych największych w Polsce, dotarł do półfinału Must Be The Music, aktualnie walczy w Mam Telant. Wszystko okrasza mnóstwem koncertów w całym kraju. Nie tylko w Polsce zespół zdobywa uznanie. Rockowe trio aż dwa razy supportowało Deep Purple na koncertach w Moskwie i Kijowie. The Toobes grało także przed The Offspring. Białoruską formacją już dawno temu zachwycił się znany, brytyjski muzyk Tricky. – To ekscytujące – powiedział o muzyce Białorusinów – The Toobes, to najlepszy zespół, jaki słyszałem od lat i nie pochodzą stąd, skąd można było się spodziewać… Ameryki czy UK. The Toobes bez wątpienia umieszczą Białoruś na muzycznej mapie świata!


Białoruskie trio rockowe The Toobes pochodzi z Mińska, w jego skład wchodzą: Staszek Lamakin (perkusja i wokal), Kostek ‘Gustaw’ Pyżow (gitara) oraz Staszek Muraszka (gitara basowa). Zespół powstał w 2007 roku, skupia się przede wszystkim na intensywnym koncertowaniu, ma za sobą występy przed kilkudziesięciotysięczną publiką oraz supporty przed takimi zespołami, jak Deep Purple, Franz Ferdinant czy Beady Eye. Muzyka The Toobes to hołd dla wszystkiego, co najlepsze w światowym rocku. Koncerty zespołu, to czysta rockowa erupcja pochłaniająca wszystko i wszystkich w swoim zasięgu. Rockendrollowe trio podbiło z powodzeniem Europę Wschodnią, aktualnie skupia się na koncertach w Polsce, by w niedalekiej przeszłości rzucić na kolana cały świat.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB