XX-lecie Slums Attack: charytatywna zbiórka i Drużyna Szpiku!

2013-10-10 21:25:59 (ost. akt: 2013-10-10 12:01:15)

Peja, który wspiera Fundację Małopolskie Serce i pełni funkcję jej ambasadora postanowił zorganizować charytatywną zbiórkę podczas koncertu z okazji XX-lecia Slums Attack. Natomiast za sprawą DJa Decksa na jubileuszowym koncercie pojawi się Drużyna Szpiku. Wydarzenie będzie miało miejsce 26 października w poznańskiej Hali Arena.

XX-lecie Slums Attack: charytatywna zbiórka i Drużyna Szpiku!
Tytuł Ambasadora Fundacji Małopolskie Serce Peja otrzymał w maju bieżącego roku. „(…) za otwartość i zaangażowanie w pomoc podopiecznym fundacji, udział w wielu akcjach charytatywnych oraz wspieranie i pomaganie fundacji” – uzasadniał zarząd fundacji.

Raper postanowił wesprzeć małopolską inicjatywę podczas odbywającego się 26 października koncertu jubileuszowego z okazji 20-lecia działalności Slums Attack.

Od dwóch lat w Drużynę Szpiku zaangażowany jest Darek Działek, czyli DJ DECKS. To właśnie On zaprosił szpikowy team na jubileusz 20lecia legendarnej formacji Slums Attack.

Koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia Slums Attack odbędzie się 26 października w Hali arena w Poznaniu. Bilety na koncert można kupić, korzystając ze strony www.ticketpro.pl oraz w sklepie Vert i Unhuman w Poznaniu.

mat. prasowe
Iron Media

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB