Paddy Kelly w Polsce!

2013-10-09 21:20:11 (ost. akt: 2013-10-09 16:20:35)

Paddy Kelly z legendarnej rodziny Kelly Family już 20 października wystąpi w Szczecinie w Domu Kultury Słowianin.

Paddy Kelly w Polsce!

Autor zdjęcia: Mat. prasowe Astrophea

Po zapełnionych po brzegi salach w marcu i lipcy Paddy Kelly poraz kolejny wraca do Polski! Tym razem wystąpi w Szczecinie. Muzyk będzie kontynuować serię akustycznych koncertów, które rozpoczęły się na początku tego roku. Miasto nie jest wybrane bez powodów. Paddy chce dać szanse fanom z każdego zakątka Polski usłyszeć na żywo stare i nowe utwory w bardzo czystej formie akustycznej.

"Muszę być na scenie co jakiś czas, bez względu na to, jak wiele mam do zrobienia," przyznaje. "Jestem muzykiem grającym na żywo i zawsze będzie. W jakimś sensie wychowałem się na scenie i to jest egzystencjonalna potrzebwa grania na żywo dla mojej lejalnej publiczności”. Mamy nadzieję, że i tym razem publicznośc go nie zawiedzie.

Paddy na scenie jest sam. Jednak czy śpiewa z gitarą czy z fortepianem, czy śpiew acapella, często doprowadza publiczność do łez z głębi emocji w jego głosie i piosenek, innym razem do doprowadza śmiechu dzięki poczuciu humoru i spontanicznej charyzmie. Każdy kto był lub będzie na koncercie zapamięta ten wieczór na długo.

Koncert Paddy Kelly “Solo & Unplugged”
20 października 2013r., Godz. 18.30
Szczecin, Dom Kultury „Słowianin”
Organizator ASTROPHEA s.c

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB