Premiera Marceliny już w październiku

2013-09-24 09:15:33 (ost. akt: 2013-09-24 09:17:33)

Nowy, studyjny album Marceliny zatytułowany "Wschody / Zachody" ukaże się 8 października.

Premiera Marceliny już w październiku

Autor zdjęcia: Parlophone Music

Za produkcję krążka odpowiadają Robert Cichy i Kuba Galiński, muzycy od lat współpracujący z Anią Dąbrowską, czy też odpowiedzialni za brzmienie debiutanckiej płyty Ani Rusowicz. Robert Cichy już od kilku lat współpracuje z Marceliną zarówno na scenie, jak i w studiu.

Był także współproducentem jej pierwszej płyty za którą otrzymała m.in. nominację do Fryderyka 2012 w kategorii Debiut Roku.

"Wschody / Zachody" to drugi, autorski album Marceliny po dobrze przyjętym debiucie.

Pierwszym singlem promującym krążek są tytułowe "Wschody / Zachody". Teledysk zrealizowali Łukasz Zabłocki i Adam Tarasiuk. Zdjęcia do teledysku powstały w Maroko.Wszystkie piosenki zawierają polskie teksty, z wyjątkiem jednej. Autorką tekstów jest Marcelina, z wyjątkiem utworu „Łap mnie”, do którego tekst napisał „Budyń" z Pogodno. Wśród gości znalazł się również Piotr Rogucki, lider zespołu Coma, który wraz z Marceliną stworzył wyjątkowy duet w utworze "Karmelove". Marcelina jest współautorką wszystkich kompozycji, obok Roberta Cichego i Kuby Galińskiego.

Sesję zdjęciową wykonał Bartek Szmigulski. Autorem grafik i nowego logo jest sama Marcelina. Pierwsze koncerty promujące nowe wydawnictwo rozpoczną się w drugiej połowie października.

1. Modlitwa o pszczoły
2. Bez ramki
3. Nie maluję się
4. Możesz zostać
5. Łap mnie
6. Xs And Os
7. Nigdy w zawsze
8. Wschody / Zachody
9. Syberserce
10. Karmelove feat. Piotr Rogucki

BONUS TRACK
11. Znikam (RMX Cichy Galiński)

Tagi: Marcelina

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB