Maze Of Sound zapowiada klip i płytę!

2013-09-13 09:55:29 (ost. akt: 2013-09-13 09:55:55)

Łódzki Maze Of Sound jeszcze we wrześniu ujawni pierwszy klip promujący zapowiadany na marzec 2014 roku duży album grupy. Będzie to obraz do utworu „Rain Charmer”, który póki co dostępny jest na EP-ce „Man in the balloon” rockowego zespołu

Maze Of Sound zapowiada klip i płytę!

Autor zdjęcia: Iron media

Prace nad klipem odbywały się w sierpniu. – Myślę, że w natłoku teledysków, jaki mamy dziś za sprawą Internetu nasza propozycja będzie ciekawą alternatywą. – mówi Kuba Olejnik, wokalista Maze Of Sound. – Premiera klipu do utworu „Rain Charmer” odbędzie się jeszcze we wrześniu, wkrótce poinformujemy o dokładnym terminie – dodaje.

Klip do kawałka „Rain Charmer” to zapowiedź płyty, nad którą pracuje Maze Of Sound. Będzie to pierwszy duży album istniejącego od 2012 roku, ale składającego się z doświadczonych muzyków zespołu, który aktualnie negocjuje warunki wydawnicze. Planowana premiera płyty to marzec 2014 roku.

Zespół Maze Of Sound (Labirynt dźwięku) powstał w lutym 2012 roku w Łodzi. Ma już na swoim koncie sukcesy na gruncie rockowych festiwali. Grupa wystąpiła w wielu renomowanych klubach muzycznych w Polsce, m.in.: Wytwórnia, Scenografia, Lizard King (Łódź), Sztuki i Sztuczki, Fonobar (Warszawa) czy Od zmierzchu do świtu (Wrocław) oraz na koncertach plenerowych i charytatywnych (np. scena główna WOŚP 2012 w Pabianicach). W styczniu 2013 Maze Of Sound nagrał EPkę “Man in the balloon” zawierającą 3 kompozycje: “Rain Charmer”, “Animal” i “Man in the balloon”.

Najbliższe koncerty Maze Of Sound:
27 września (Scenografia - Łódź)
28 września (Oskard - Konin),
18 października (Zamek Kazimierzowski - Przemyśl)
16 listopada (Festiwal Karuzela - Warszawa).

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB