Koncert promocyjny nowej płyty Bongo Jerusalem!

2013-08-27 09:56:33 (ost. akt: 2013-08-27 09:56:54)

„Z tej larwy motyla nie będzie” – to tytuł najnowszej płyty jednego z najciekawszych polskich zespołów rockowych młodego pokolenia, czyli Bongo Jerusalem. Pierwszy oficjalny longplay formacji pojawi się na rynku 1 września, zaś dzień wcześniej – 30 sierpnia – odbędzie się specjalny koncert promujący to wydawnictwo

Koncert promocyjny nowej płyty Bongo Jerusalem!

Autor zdjęcia: Iron media

Na longplayu zatytułowanym „Z tej larwy motyla nie będzie" znajdzie się 12 utworów, wśród których jeden będzie bonus trackiem w postaci premierowej kompozycji, nie znanej jeszcze dotychczasowym fanom formacji. Premiera krążka 1 września. Zespół zaprasza na koncert promujący płytę, który odbędzie się w klubie Fantazja (miejscowość Zawoja Składy, niedaleko Suchej Beskidzkiej). Razem z Bongo Jerusalem wystąpią: Chilitoy, Cry Of Pain, Haosis. – Długo czekaliśmy na naszą pierwszą, dużą płytę – mówi Kuba Motyka, basista Bongo Jerusalem. – Bardzo przygotowujemy się do premiery i wszystkich koncertów promocyjnych. Z pewnością jednak nasz występ premierowy będzie dla nas szczególnym. Damy z siebie wszystko, przybywajcie – zachęca muzyk.

Album zatytułowany przewrotnie „Z tej larwy motyla nie będzie” promowany jest singlem do utworu „Leszek”.– Dawno temu własnymi siłami i chęciami, przy pomocy pożyczonej kamery, zrobiliśmy amatorskie wideo do „Leszka" - informuje zespół. – Może nie jest to superprodukcja, ale mamy nadzieję, że wywoła uśmiech na twarzy nie jednego słuchacza, gdyż w pełni oddaje charakter naszego zespołu, traktującego rzeczywistość nieco z przymrużeniem oka.

Muzyka Bongo Jerusalem, to żywiołowość, spontaniczność, energia kipiąca jak wulkan od wykonawców oraz przede wszystkim niczym nie ograniczona definicja dobrej zabawy. Bongo Jerusalem reprezentuje w swojej twórczości wszystkie wyżej wymienione elementy, podane w klimacie melodyjnego rocka z domieszką pop punku oraz ska. Bongo Jerusalem ma na swoim koncie, póki co, wydane cztery single („Supermen”, „Ot tak”, „Biba”, „Mniej bardziej”) oraz jedną zbiorczą EP-kę pod tytułem wcześniejszego singla „Biba”. Po kilku latach zdobywania doświadczeń na przeglądach, festiwalach oraz scenach klubów w całym kraju, zespół wszedł do studia, by zarejestrować pierwszą oficjalna płytę, która do sklepów stacjonarnych i internetowych trafi 1 września. Zespół ma za sobą okraszone sukcesami występy m.in. w takich wydarzeniach muzycznych, jak: „TVN 39 i pół decybela ponad normę”, „Rockowe ogródki”, „Pepsi Vena Music Festival” czy „Scena Muzzo w Lizard King”. Formacja była także częstym gościem programów telewizyjnych (m.in. „Teleexperess” czy „Pytanie na śniadanie”). Zespół aktualnie skupia się na koncertach promujących najnowszą płytę „Z tej larwy motyla nie będzie”, której premiera już 1 września.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB