Zarapuj, zaśpiewaj i nagraj singiel. Zgłoś się!

2013-08-12 08:30:00 (ost. akt: 2013-08-11 15:38:30)

Masz swoją kapelę? Grasz rock lub rapujesz? Masz okazję się tym pochwalić. Czekamy na zgłoszenia do przeglądu Planetafest 2013.

Zarapuj, zaśpiewaj i nagraj singiel. Zgłoś się!

Autor zdjęcia: Marcin Mielnik

Takiego przeglądu jeszcze w Olsztynie nie było. Na jednej scenie, w ciągu jednego wieczoru, zaprezentuje się pięć zespołów rockowych i pięciu raperów. Żeby zagrać podczas finałowego koncertu trzeba najpierw wysłać swoje zgłoszenie. – Czekamy na nie do 18 sierpnia – mówi Jacek Smółka, kierownik Planety 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

W Planetafest mogą wziąć udział młode amatorskie kapele i artyści, którzy nie wydali dotąd płyty i nie mają podpisanego kontraktu z wytwórnią płytową. Finałową dziesiątkę ocenią muzycy i dziennikarze. Wśród nich jest Damian Lange z zespołu Transsexdisco, zwycięzcy pierwszej edycji przeglądu. - To był nasz pierwszy przegląd. Wygraliśmy i potem udało się na innych imprezach – tłumaczy Lange.

Jest o co walczyć. Zwycięzcy będą mogli nagrać materiał w BAT Studio i Make Some Noize, a także pokazać się na Osiedlowym Pożegnaniu Lata z „Gazetą Olsztyńską”.

Zgłoszenia — trzy utwory w formacie mp3, informacje o zespole, zdjęcie — można wysłać na maila: jacek.smolka@planeta11.pl, albo przynieść lub wysłać je pocztą na adres: Planeta 11, al. Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn z dopiskiem: Planetafest 2013.

Organizatorem przeglądu jest Planeta 11. Współorganizatorami są „Gazeta Olsztyńska” i Akademickie Centrum Kultury.

wam

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB