Zagraj, wygraj i nagraj singiel!

2013-08-06 15:11:12 (ost. akt: 2013-08-06 19:36:53)

- Rock i hip-hop to nietypowe zestawienie, dlatego przegląd może być ciekawy – przekonuje Jacek Smółka, kierownik Planeta 11. Cały czas można zgłaszać swoją kapelę do Planetafest 2013.

Zagraj, wygraj i nagraj singiel!

Autor zdjęcia: Marcin Mielnik

Masz swoją kapelę? Grasz rocka lub rapujesz? Masz okazję się tym pochwalić podczas imprezy Planetafest 2013 w Planecie 11.

Pierwsza edycję Planetafest wygrał zespół Transsexdisco. Prezentowały się w niej kapele rockowe. Tym razem w przeglądzie mogą wziąć udział także raperzy. — W Olsztynie jest dużo zespołów hip-hopowych, ale nie zawsze o nich słychać — przekonuje Grzegorz „Wuer” Nowacki, ze studia Make Some Noize, które dla zwycięzcy z grupy hip-hopowej ufundowało nagranie singla. — Taki przegląd to dobra sprawa, żeby się pochwalić swoją twórczością.

W Planetafest mogą wziąć udział młode amatorskie kapele i artyści, którzy nie wydali dotąd płyty i nie mają podpisanego kontraktu z wytwórnią płytową. — Czekamy na zgłoszenia do 18 sierpnia — mówi Jacek Smółka z Planety 11. — Zwycięzcy będą mogli nagrać materiał w studiu BAT i Make Some Noize, a także pokazać się na Osiedlowym Pożegnaniu Lata z „Gazetą Olsztyńską”.
Zgłoszenia — trzy utwory w formacie mp3, informacje o zespole, zdjęcie — można wysłać na e-maila: jacek.smolka@planeta11.pl albo przynieść lub wysłać je pocztą na adres: Planeta 11, al. Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn z dopiskiem: Planetafest 2013.

Organizatorem przeglądu jest Planeta 11. Współorganizatorami są „Gazeta Olsztyńska” i Akademickie Centrum Kultury.

wam

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB