Nowy teledysk Myslovitz "Prędzej Później Dalej"

2013-08-01 14:39:00 (ost. akt: 2013-08-01 14:49:08)

Dostępny jest już nowy teledysk Myslovitz. W najnowszym klipie możemy zobaczyć jak wygląda nagranie oczami muzyków.

Nowy teledysk Myslovitz Prędzej Później Dalej

Autor zdjęcia: Parlophonemusic

Florian Malak - reżyser - wraz z ekipą VHZ zastosował intrygującą metodę realizacji: POV czyli point of view inaczej subiektywna kamera.

Dzięki temu obserwujemy sytuację oczami muzyków. Efekt jest oszałamiający, ale wymagał odrobiny poświęcenia.

- Kiedy przyjechaliśmy na plan i reżyser pokazał nam w jaki sposób będziemy pracować, pomyśleliśmy, że będzie to obraz w klimacie "Gwiezdnych Wojen" czy innego filmu SF.

A to za sprawa niesamowitego kasku hokejowego uzbrojonego w pręty, spinacze, suwnice, na których przymocowano kamerę. Każdy z nas miał to coś założyć na głowę i grać. Obiektyw widział wtedy to, co widzi muzyk, który - jak to określił reżyser - miał grać całym sobą, ostro, dynamicznie. Oj ciężko było...ale też bawiliśmy się świetnie. Wyszło bardzo fajnie - mówi Wojtek Powaga

"Prędzej Później Dalej" to motoryczna piosenka o wątpliwościach. O ważnych wyborach, decyzjach. Przed ich podjęciem warto sie zatrzymać, żeby w momencie startu wiedzieć, jaki jest cel. A przynajmniej poznać trasę. Chociaż...może właśnie nie? Odwieczny dylemat: wiedza czy intuicja? I nieustająca wiara, ze na końcu jest pięknie. A jeżeli nie jest? To znaczy, że to jeszcze nie koniec.

W utworze wykorzystano m.in.

Moog basowy, Solina String, Roland Juno 106, Korg Polysix, Vermona Formation 5, gitary, bas, perkusja, na początku loop perkusyjny oraz gitara grana moneta 5gr.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB