Big Fat Mama: premiera klipu w trakcie wtorkowej konferencji!

2013-07-05 22:33:37 (ost. akt: 2013-07-05 14:34:57)

Już w najbliższy wtorek (09.07.) podczas konferencji związanej z wydaniem płyty przez zespół Big Fat Mama odbędzie się ogólnopolska premiera najnowszego klipu szczecińskiej formacji. „Krem Do Paznokci” to drugi teledysk promujący wydany w maju album grupy, zatytułowany „Music For Your Grandma”

Big Fat Mama: premiera klipu w trakcie wtorkowej konferencji!

Autor zdjęcia: Inf. Pras.

Specjalna konferencja odbędzie się w urzędzie miasta Szczecina we wtorek (09.07.). Będzie dotyczyła nowego albumu Big Fat Mamy, płyta zostanie tam m.in. wręczona prezydentowi miasta Szczecina. Przy okazji tego wydarzenia odbędzie się premiera najnowszego klipu zespołu do utworu „Krem Do Paznokci” - jednego z pierwszych w dorobku grupy.

Psychodeliczny utwór zobrazowany za pomocą nieco surrealistycznej konwencji. Zespół opisuje go jako swoje pierwsze, eksperymentalne i budżetowe wideo. Klip zrealizowano już dwa lata temu, lecz do tej pory nie był oficjalnie publikowany. Dziś prezentujemy sesję zdjęciową z making of klipu i już teraz zapraszamy na oficjalny kanał Youtube Big Fat Mamy (http://www.youtube.com/user/grubamama), gdzie we wtorek zostanie upubliczniony teledysk.

„Music For Your GrandMa” to pierwszy oficjalny album zespołu Big Fat Mama. – To już miesiąc od premiery „Music For Your GrandMa” – mówi Minerwa, wokalistka w Big Fat Mamie. – Płyty rozchodzą się, jak świeże bułeczki. Przypominamy, że można je dostać w sklepach: Empik, Saturn i w Media Markt, można też odsłuchać we wszystkich popularnych serwisach typu Itunes, Spotify, Deezer lub zamówić z dostawą do domu, przez naszą stronę www.grubamama.pl – zachęcaNajbliższe koncerty zespołu:

20.07 T-MOBILE NOWE HORYZONTY 2013 – Wrocław (Arsenał Miejski)

26.07 Made In Szczecin (Born In Szczecin 3) Koncert finałowy – Szczecin (Zamek Książąt Pomorskich)

02.08 THE TALL SHIP RACES - Szczecin

03.08 PRZYSTANEK WOODSTOCK 2013 - Kostrzyn nad Odrą

10.08 Park Śląski - Chorzów

17.08 Alternatywa Caffe - Barlinek

07.09 EDF Tour 2013 – Andrychów (rynek)

08.09 DZIEJE SIĘ! 2013 – Sztuka wychodzi z ram - Kraków

13.09 FUGAZI FESTIWAL - Warszawa

28.09 Krako Kulti Fest - KrakówBig Fat mam zdążyła już podbić publikę największych festiwali w Polsce i zagranicą. Zespół został zauważony m.in. przez Kubę Wojewódzkiego. – Nie rozumiem dlaczego wasz zespół nie zrobił jeszcze międzynarodowej kariery – mówił. – Wasza muzyka, to coś w stylu Majki Jeżowskiej pod wpływem LSD…Pierwszym klipem promującym album „Music For Your Grandma” był teledysk do utworu „I Got Soul”.

„I Got Soul” (klip) -
Wszyscy którym podoba się pierwszy klip „I Got Soul” mogą pomóc Big Fat Mamie w konkursie Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2013. Wystarczy kliknąć „głosuj” i podać swój adres email. Głosować można codziennie.

http://www.klipon.pl/yachfilm/y,141,big-fat-mama-i-got-soul.htmlBig Fat Mama istnieje od ponad 10 lat. Przez cały ten okres zespół skupiał się przede wszystkim na koncertach, ma na koncie występy m.in. na Montreux Jazz Festival, The Tall Ship Races, Euro 2008 w Salzburgu, Festiwalu w Opolu czy na Przystanku Woodstock.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB