"CeZik? Co To Za Pedał?", czyli nowa piosenka CeZika!

2013-07-01 11:55:46 (ost. akt: 2013-07-01 12:29:41)

Jak poradzić sobie z hejterami i trollami internetowymi? CeZik udowadnia, że to proste. Nagrał piosenkę, w której wykorzystał komentarze na swój temat. Piosenka nosi tytuł "CeZik? Co To Za Pedał?".

CeZik? Co To Za Pedał?, czyli nowa piosenka CeZika!

Autor zdjęcia: Katarzyna Banasiak

CeZik to prosty chłopak. Lubi grać na gitarze, wyć do księżyca, napić się piwa i długo pospać. Pewnego dnia postanowił jednak, że chce od życia czegoś więcej. Chciał dzielić się z innymi tym, co potrafi robić najlepiej. Z pomocą przyszły dobrodziejstwa internetu, dzięki któremu pokazał Polsce kilka swoich muzycznych sztuczek i ku jego zdziwieniu - spodobało się!

Na dzień dzisiejszy klipy CeZika na jego kanale zostały obejrzane ponad 80 miliony razy!!! W jednym z nich śpiewa od tyłu, w innym gra na garnkach i butelkach („Hey - [sic!] kuchnia cover”), a w jeszcze innym walczy z gumowym aligatorem („Forfiter Blues”). Upodobał sobie również śpiewanie znanych utworów na kilka głosów. Kilka okienek, w każdym z nich CeZik i nie wiadomo na którego patrzeć, a którego słuchać („Szajka CeZika i polska muzyka”). Z największą przyjemnością bawi się stylami muzycznymi; i tak w klipie „Te ostatnie niedziele” w ciągu 2 minut miesza 10 diametralnie odmiennych gatunków.

Jednak CeZikowi wciąż mało! Pewnego dnia postanowił stworzyć coś nowego, pod nowym pseudonimem. Ujawnił się dopiero po jakimś czasie, w momencie gdy zorientował się, że jego nowy projekt osiągnął duży sukces. KlejNuty, czyli CeZik miksujący przeróżne materiały wideo, tworząc z nich swoje własne, szalone kompozycje. „Za tyłek”, „Krzysiu” czy „Ballada Najmana” to tylko niektóre z nich, obejrzane już ponad 10 milionów razy w ciągu trzech miesięcy.

CeZik w kolejnym klipie naśmiewa się z hejterów. W piosence wykorzystał komentarze internautów, zamieszczone w jednym z satyrycznych serwisów. Oczywiście były one nieprzychylne i wulgarne. Piosenka nosi tytuł "CeZik? Co To Za Pedał?".Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 2 #1130935 | 164.126.*.* 1 lip 2013 22:36

    Jesteś normalny czyli dla wielu inny. Good job.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. nochal #1130583 | 88.156.*.* 1 lip 2013 15:01

    no i nagrabiłes sobie panie Cezik .za te h...je i resztę Masz jednego odmiratora mniej.oj nie trzymasz pan poziomu oj nie......

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz