Check This Out: światowy hip-hop i nie tylko w Warszawie!

2013-06-15 11:07:13 (ost. akt: 2013-06-15 11:07:48)

4 lipca w warszawskim klubie 1500m2 Do Wynajęcia odbędzie się impreza, której gwiazdą będzie jedna z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie, pochodząca z USA Gavlyn. Z artystką wystąpią: Organized Threat (Poetic Death/Papa J/Yarah Bravo/Dj Dubplates/Dj Mike Steez), Miuosh, Solar/Białas oraz Guova

Check This Out: światowy hip-hop i nie tylko w Warszawie!
HECK THIS OUT! podczas jednego wieczoru, w jednym miejscu połączy kilka istotnych elementów kultury hip-hop, którą tworzą zarówno młodzi jak i wieloletni działacze oraz artyści. Wydarzeniem wieczoru podczas tej imprezy będzie z pewnością pierwszy w Polsce koncert jednej z najbardziej utalentowanych młodych raperek na świecie, pochodzącej z Kalifornii – Gavlyn, która przybywa do Europy na swoją pierwszą trasę koncertową w asyście ekipy Organized Threat w składzie: Poetic Death, Papa J, Yarah Bravo, Dj Dubplates I Dj Mike Steez. Dużą dawkę dobrego amerykańskiego rapu dopełni występ wciąż młodego, śląskiego zdobywcy złotej i platynowej płyty – Miuosha. Ponadto na scenie wystąpi również energiczny duet Solar i Białas z premierowym koncertem promującym ich najnowszą płytę. Warszawską scenę reprezentować będzie najmłodsza z całego składu Guova, która mimo swojej stosunkowo krótkiej kariery, posiada wielu fanów i to ona właśnie rozpocznie CHECK THIS OUT!.

Podczas imprezy ludzie z warszawskiej HIPHOP AKADEMII zaprezentują kilka pokazów tańca Hip-Hop, Street Dance, Breakdance oraz pokazy beatboxu. Jak na każdym dobrym wydarzeniu hip-hopowym, nie zabraknie tego wieczoru również puszek z farbą! Na jednej ze ścian klubu 1500 m2 do wynajęcia, młodzi malarze graffiti, zaprezentują swoje umiejętności.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB