„Pożyczony”. Nowy singiel Sylwii Grzeszczak

2013-06-06 21:12:10 (ost. akt: 2013-06-06 12:45:22)

Nowy singiel Sylwii Grzeszczak „Pożyczony" zapowiada album „Komponując Siebie”, który ukaże się już 11 czerwca.

„Pożyczony”. Nowy singiel Sylwii Grzeszczak

Autor zdjęcia: mat. prasowe

O piosence Sylwia mów: Autorem słow do singla „Pożyczony” jest Marcin „Liber” Piotrowski. Utwór opowiada z przymrużeniem oka o "pożyczaniu" chłopaka, o tym że czasem rozglądamy się za kimś, kto jest fajny ale niestety zajęty. W tej historii "pożyczanie" się nie udaje, gdyż On ma przy sobie kobietę, która się tak łatwo nie podda:) Myślę, że wiele osób po cichu podkochuje się w kimś, kto trwa we własnym szczęśliwym związku, to taka jednostronna miłość, która się nie spełni…

Autorami tekstów na całej płycie są Maria Sadowska, Karolina Kozak i Marcin 'Liber' Piotrowski.

Sylwia Grzeszczak - wokalistka, kompozytor, autorka tekstów - jednym słowem człowiek orkiestra. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez współprace z Liberem i ich niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.

Ich największe hity „co z nami będzie”, „nowe szanse” czy „mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych.

Dla Sylwii ważną datą roku 2011 stał się 11 października – dzień premiery jej pierwszej solowej płyty pt. „Sen o przyszłości”. Album ten jeszcze przed premierą uzyskał status Złotej Płyty, a niecałe dwa tygodnie później, pokrył się platyną. Do dziś płyta sprzedała się w prawie 90-tysiącach egzemplarzy.

Sylwia Grzeszczak – Komponując Siebie

1. "Księżniczka"
2. "Flirt"
3. "Schody"
4. "Pożyczony"
5. "Hotel chwil"
6. "Zaćmienie"
7. "Ucieknijmy stąd"
8. "Własny wzór"
9. "Nowy ty, nowa ja"
10. "Zdobywamy"
11. "Młody Bóg"
12. "Flagi serc"
13. "Kiedy tylko spojrzę"


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB