Zespół z regionu może wystąpić na koncertach Męskiego Grania!

2013-06-04 10:49:35 (ost. akt: 2013-06-04 10:57:09)

Giżycki zespół The Sunlit Earth, w którego skład wchodzą: Maciek Minikowicz, Maciek Komisarczyk, Michał Prażmo oraz Paweł Idek, ma szansę zagrania podczas trasy koncertowej organizowanej przez Program Trzeci Polskiego Radia oraz Grupę Żywiec - Męskie Granie 2013.

Zespół z regionu może wystąpić na koncertach Męskiego Grania!

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Od kilku miesięcy można usłyszeć muzykę zespołu z nad Niegocina na antenie Trójki. Teraz pojawiła się okazja aby pomóc młodym muzykom zaistnieć u boku największych gwiazd polskiej muzyki. Wystarczy wziąć udział w głosowaniu internetowym i oddać swój głos na chłopaków z Giżycka.

W tym roku odbędzie się siedem koncertów: 13 lipca w Krakowie, 20 lipca w Chorzowie, 27 lipca we Wrocławiu, 3 sierpnia w Gdańsku, 10 sierpnia w Poznaniu, 17 sierpnia w Warszawie oraz 31 sierpnia w Żywcu.

Głosować można TUTAJ!

O ZESPOLE
The Sunlit Earth to alternatywny zespół pochodzący z Giżycka. Kwartet składa się z ambitnych studentów, inspirujących się muzyką lat 70-tych, 80-tych oraz współczesną sceną niezależną. The Sunlit Earth to: Maciej Minikowicz (moc Ognia - wokal, gitara), Maciej Komisarczyk (moc Wody - perkusja), Michał Prażmo (moc Ziemi - gitara basowa, wokal), Paweł Idek (moc Wiatru - gitara).

Mimo, że zespół działa od niedawna, może pochwalić się wyróżnieniem na festiwalu FAMA, zajęciem pierwszego miejsca w przeglądzie do festiwalu Metropolia Jest Okey 2012, a także statuetką uznania trójmiejskich dziennikarzy w drugiej edycji projektu Muzyczne Ugięcie.

W maju 2012r. The Sunlit Earth wystąpili obok Cool Kids Of Death i Sidneya Polaka na Juwenaliach Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, a w sierpniu 2012r. zagrali pierwszy zagraniczny koncert w Kassel w Niemczech z okazji projektu Temporary Home.

Obecnie kapela najaktywniej udziela się na trójmiejskiej scenie muzycznej i dołączyła do wytwórni Nasiono Records, gdzie nagrana została pierwsza EPka o tytule “There’s Something In The Air”, z premierą w lutym 2013 roku.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB