Pierwszy teledysk promujący nowy album Mesajah

2013-05-20 15:26:58 (ost. akt: 2013-05-20 15:27:12)

Wytwórnia UrbanRec we współpracy z SSG prezentuje pierwszy teledysk promujący i zapowiadający album Mesajah 'Brudna Prawda', który ukaże się 7 czerwca nakładem połączonych sił dwóch wrocławskich wytwórni: UrbanRec oraz Lou Rocked Boys.

Pierwszy teledysk promujący nowy album Mesajah
'Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, obżarstwo, lenistwo… czy taki jest ten kraj?' Sprawdź teledysk i odpowiedz sobie na to pytanie. Video nakręcono we Wrocławiu i jest wynikiem współpracy i zaangażowania wielu osób, które brały udział w jego tworzeniu - wszystkim ogromnie dziękujemy.

"Brudna Prawda" to już trzeci album autorstwa Mesajah.
Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania "Brudnej Prawdy" od razu po ukazaniu się "Jestem Stąd".
Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty. 
Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic - twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe.
Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades – które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów.
Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall.Tagi: Mesajah

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB