Nowy teledysk Feela: Koncert w środku nocy

2013-04-26 20:13:30 (ost. akt: 2013-04-26 17:17:46)

Prawdziwa energia zespołu, tłum fanów, mroczne klimatyczne wnętrza, zagadkowa historia i piękna dziewczyna!

Nowy teledysk Feela: Koncert w środku nocy

Autor zdjęcia: mat. prasowe/Mikołaj Tym

Pod koniec marca Feel przyjechał do podwarszawskiego Milanówka, do zabytkowej willi z początku XX wieku, by w mroźną wiosenną noc nagrać videoklip do swojego najnowszego numeru „Poczuj to”. Ostatni singiel grupy zaskoczył wszystkich. Zespół nie boi się eksperymentów i chce wprowadzać nowe brzmienia do swojej twórczości. W kwestii teledysku grupa również postanowiła poszukać nowych inspiracji.

Feel podjął współpracę z nowym reżysersko-operatorskim duetem Kurkot, który tworzą Karolina Poryzała i Monika Kotecka. Dwie kreatywne dziewczyny przygotowały scenariusz, w którym połączyły energię wyzwoloną przez występ zespołu z publicznością, tajemniczość i oryginalny klimat opuszczonego miejsca z historią opowiedzianą w teledysku osobami Piotra Kupichy i występującej gościnnie modelki Ani Jóźwiak.

Stare mury, w których grupa zagrała koncert, pięknie wyglądały oświetlone, ale też przenikały chłodem. Podczas koncertu chłopaki nie czuli jednak tej niskiej temperatury.

Piotr Kupicha przybliża okoliczności powstawania klipu: „Nagrywaliśmy koncert przy blisko dwudziestopniowym mrozie. Tak stare opuszczone budynki trudno dogrzać, ale koncert z publicznością tak nas pobudził, że w ogóle nie odczuwaliśmy tego zimna”.

Zespół był w swoim żywiole, a widzowie na pewno poczują tę energię oglądając teledysk. Zdjęcia kręcono przez całą noc. Ostatni z planu, o szóstej rano, zszedł lider grupy, który nagrywał sceny indywidualne z towarzyszącą mu w klipie bohaterką.

Efekt długiej nocnej produkcji można już zobaczyć!

mat. prasoweKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ***** #1103861 | 83.9.*.* 4 cze 2013 19:21

    Feel na scenie muzycznej jest znany dość długo i bardzo szybko zawładną sercami ludzi, swoim wdziękiem i tym fenomenalnym stylem. Ja powiem szczerze poznałam jego utwory , kilka miesięcy temu - przystojny a głos potęguje jego talent.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz