Wiosenny klimat zespołu PAWKIN

2013-04-17 14:32:02 (ost. akt: 2013-04-17 14:31:59)

"To Co Chcesz Usłyszeć" to wiosenna propozycja zespołu PAWKIN. Opowiada o relacjach damsko-męskich, czyli temacie jakże ważnym, szczególnie o tej porze roku. Piosenka jest utrzymana w lżejszej stylistyce, jednak jak zwykle nie brakuje w niej brzmień gitarowych i charakterystycznego głosu wokalisty zespołu. Mamy nadzieję, że słuchając "To Co Chcesz Usłyszeć", poczujecie najprawdziwszy wiosenny klimat.

Wiosenny klimat zespołu PAWKIN
Charyzmatyczny wokalista i doświadczeni muzycy sprawiają, że koncerty zespołu Pawkin to 1,5 godziny energetycznego rockowego grania w większości własnych kompozycji oraz największych standardów muzyki rockowej, polskich i zagranicznych wykonawców. Wieloletnie doświadczenia zarówno sceniczne jak i muzyczne członków zespołu, przekładają się na dużą różnorodność stylistyki osadzonej pomiędzy popem, a rockiem… To co jednak najbardziej spina twórczość i koncerty Pawkina to hasło: Energetycznie-Rockowo-Po Polsku! Producentem muzycznym PAWKINA jest Jarosław Kidawa.

Zespół ma za sobą wiele koncertów oraz występy telewizyjne między innymi w TVP, TVN, ITV, Polsat, a największym medialnym sukcesem jest ostatni występ w programie Polsatu Must Be The Music oraz uzyskanie 4 głosów na tak oraz zdobycie największej ilości głosów w 5 odcinku castingowym. Obecnie zespół został wybrany prze Jury do półfinału i już 5 mają będzie można usłyszeć kolejne wykonanie oraz odsłonę, tego co PAWKIN ma do zaprezentowania dla obecnych i przyszłych Fanów.

Zespół tworzą:
Andrzej Pawka - wokal
Łukasz Zdolski - gitara
Maciej Płokita - gitara
Bartek Abramowicz - klawisze
Lesław Krasoń - bas
Ireneusz Muszyński - perkusja

Tagi: PAWKIN

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB