Sylwia Grzeszczak: Najnowszy klip

2013-04-17 16:40:50 (ost. akt: 2013-04-17 12:42:21)

Przedstawiamy najnowszy teledysk Sylwii Grzeszczak do utworu „Flirt” - klip zapowiada drugi album wokalistki, który ma się ukazać już w czerwcu.

Sylwia Grzeszczak: Najnowszy klip

Autor zdjęcia: EMI Music

Zdjęcia do teledysku zrealizowane zostały w Warszawie i okolicach. W roli głównej, poza Sylwią, wystąpili aktorzy młodego pokolenia - Sabina Michalska oraz Michał Gołasiewicz. Za reżyserię oraz zdjęcia odpowiedzialni są Piotr Smoleński/Michał Jagiełło.

O piosence Sylwia opowiada tak:
„Jak każda z moich piosenek, tak i Flirt, opowiada o emocjach, uczuciach, przeżyciach ogólnie o życiu, które nas otacza... Życie jest bowiem zmienne a los cały czas prowadzi z nami flirt...jednego dnia dając nam poczucie spełnienia i szczęścia a drugiego nagle odbiera wszystko w jednej chwili, pozostawiając nas w smutku....Przesłanie jest jednak pozytywne...bowiem te wszystkie emocje są nam potrzebne żeby czuć ze żyjemy....wiec kochajmy otaczający nas świat i poflirtujmy z nim:)”

Obecnie Sylwia kończy prace nad płytą, artystka zapowiada, że będzie to przemyślany album. Jej pragnieniem jest przygotowanie twórczości płynącej prosto z serca. Na pewno nie zabraknie na nim pięknych kompozycji, do których zdążyła nas niejednokrotnie przyzwyczaić.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB