Pati Sokół zabiera nas do Nibylandii

2013-04-17 12:29:49 (ost. akt: 2013-04-17 12:30:57)

W swojej najnowszej piosence Pati Sokół zabiera nas do Nibylandii. "Neverland" – bo tak właśnie brzmi tytuł utworu to nastrojowa, lekko mroczna piosenka o trudach relacji międzyludzkich. Jest to trzeci singiel, artystki, który – jak sama twierdzi- zamyka pewną magiczną historię.

Pati Sokół zabiera nas do Nibylandii

Autor zdjęcia: MyMusic

Choć tytuł zdaje się nieść bajeczną dziecięcą beztroskę i radość, to muzyka jest przepełniona strachem, lękiem i niepokojem. W spokojnych, wolnych dźwiękach ujawnia się bunt i dużo smutku. Tekst zdaje się mówić o uciekaniu od przytłaczającej codzienności do stworzonej przez nas samych krainy, w której możemy uwolnić myśli i oczyścić umysł.

Pati z muzyką związała się już jako mała dziewczynka. W wieku 9 lat nagrała piosenkę z Ryszardem Rynkowskim dla Fundacji Serce Za Uśmiech. Całe dzieciństwo i wiek nastoletni śpiewała w chórkach i w różnych zespołach. W roku 2011 poleciała do Los Angeles na zaproszenie samego Setha Riggsa – nauczyciela-legendy, który szkolił gwiazdy takie jak Stevie Wonder, Ray Charles czy Michael Jackson. Dołączając do elitarnego grona jego uczniów zwróciła na siebie uwagę zachwyconymi jej umiejętnościami i osobowością producentów. Owocem współpracy był wydany w marcu 2012 pierwszy singiel otrzymany od samej Kate Bush. Nagranie oraz nietuzinkowy klip wzbudziły ogromne zainteresowanie. Kolejnym singlem było wydane w listopadzie "Naked", a najnowsza produkcja, czyli "Neverland" opatrzona została emocjonalnym tele dyskiem, w którym wystąpił Maciej Stuhr.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB