Premiera nowej płyty formacji IRA „X”

2013-04-15 19:22:39 (ost. akt: 2013-04-15 19:22:11)

Po blisko czterech latach, od momentu wydania złotej płyty "9", zespół IRA wszedł do studia, a efekt ich pracy będzie miał premierę 16 kwietnia 2013 roku.

Premiera nowej płyty formacji IRA „X”

Autor zdjęcia: MyMusic

Długo wyczekiwany, najnowszy album "X", bo o nim właśnie mowa, to wiele godzin pracy, które zaowocowały niecodziennym, dwupłytowym wydawnictwem zespołu. Pierwszy krążek zawierać będzie 10 premierowych utworów, a wśród nich dobrze już znane single "Taki sam", "Szczęśliwa" i "Uciekaj". Drugi krążek będzie prawdziwym rarytasem dla wszystkich fanów i miłośników zespołu IRA. Nigdy dotąd, czyli przez 25 lat na scenie muzycy nie nagrali swoich utworów w wersjach anglo języcznych. Aż do teraz... Muzycy postanowili nagrać w języku angielskim 3 piosenki. Będą to świetnie znany "Mój Bóg" z płyty "9" oraz 2 piosenki z nowego krążka: "Taki sam" i "Styks". Poza tym novum na drugiej płycie zamieszczone zostały największe przeboje w nowych, niepublikowanych dotąd aranżacjach. Dodatkowym bonusem będzie przepiękny blues zaśpiewany wspólnie z Patrycją Markowską.

Cała płyta będzie jak zwykle utrzymana w rockowej stylistyce zespołu ale nie zbraknie też spokojniejszego, gitarowego grania i melodyjnych piosenek. Jak widać po zapowiedziach i tym razem zespół IRA nie rozczaruje swoich fanów.
Tagi: IRA płyta

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB