The Bartenders – znamy okładkę

2013-04-04 13:10:59 (ost. akt: 2013-04-04 13:11:40)

20 kwietnia ukaże się pierwszy album The Bartenders! Prezentujemy okładkę płyty, tracklistę oraz promomix. Przypominamy, pierwszy singiel zatytułowany „The Polecat”, który zapowiada debiutancki album „Szumna sessions” ska-jazzowej formacji The Bartenders został nagrany z gościnnym udziałem Richarda Junga aka Dra Ring Dinga.

The Bartenders – znamy okładkę
„Szumna Sessions” to długo oczekiwany debiut grupy The Bartenders, który ukaże się 20 kwietnia nakładem wytwórni Fonografika. Unikatowa na polskim rynku płyta łączy pod znakiem tradycyjnego jamajskiego ska jego pochodnych artystów z różnych muzycznych światów. Gościnnie w roli wokalistów wystąpili na niej Dr. Ring Ding, Daniel Broman, Mamadou Diouf, Duże Pe i Kuba Wirus - pierwszy wokalista i współzałożyciel zespołu.

Grupa przygotowała promomix aby przybliżyć klimat i atmosferę jaka panuje na „Szumna Sessions”.Prócz promomixu dostępna jest już lista utworów oraz okładka płyty. Zdjęcie do niej wykonał Filip Klimaszewski młody fotograf współpracujący m.in. z tygodnikami „Polityka”, „Wprost”, „Przekrój”. Swoje materiały realizował między innymi w Syrii, Jordanii, Iranie, Tunezji, Egipcie, Białorusi i Rosji. Zdobył dwie nagrody Grand Presse, dwukrotne wyróżnienie na konkursie fotografii w Perpignan czy drugie miejsce na konkursie fotografii WBK Press Photo.

Lista utworów

1. The Polecat (feat. Dr. Ring Ding)
2. Kattorna
3. Warszawo (feat. Kuba Wirus)
4. Przeżyć w tej dżungli (feat. Duże Pe)
5. Plato
6. 7 na 6
7. Foton 4 a.m.
8. Only a fool (feat. Daniel Broman)
9. Hungarian tobacco
10. Tefes (feat. Mamadou Diouf)
11. Tefes (Dj Jogi Babu remix)
12. Kattorna (MesBrutah remix)

bonus:

13. Wolny czas (feat. Duże Pe)

W sieci dostępny jest także pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album The Bartenders nagrany z gościnnym udziałem Dra Ring Dinga. Jego tytuł nosi nazwę „The Polecat”
Tagi: Bartenders

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB