Najnowsza płyta Lostbone dostępna już na całym świecie!

2013-03-30 08:43:47 (ost. akt: 2013-03-30 08:44:22)

Piekielnie wściekły Lostbone w 2012 roku wydał w Polsce świetnie przyjęty album „Ominous”. Za sprawą rozpoczętej właśnie współpracy z Fonografiką, nowa płyta Lostbone jest już dostępna na całym świecie w formacie elektronicznym!

Najnowsza płyta Lostbone dostępna już na całym świecie!

Autor zdjęcia: Iron Media

"Ominous” to trzeci album Lostbone, zawierający 12 różnorodnych, choć utrzymanych w konwencji zespołu numerów. Mamy tu zarówno niemal death metalowe, wgniatające szybkością strzały, jak i wolniejsze, ciężkie i osadzone wałki, jedne i drugie opatrzone sporą dozą chwytliwości. Płyta ukazała się w Polsce na CD w 2012 roku, spotykając się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno fanów, jak i krytyków. Od teraz jest również dostępna w formie elektronicznej na całym świecie.

Lostbone to koncertowy żywioł czerpiący z najbardziej energetycznych odmian muzyki jak: thrash, death i hardcore! Grupa powstała w 2005 roku i ma już na koncie trzy albumy, kilka mniejszych wydawnictw i niezliczone koncerty zarówno jako headliner, jak i u boku znanych nazw jak Cavalera Conspiracy czy Six Feet Under. Obecnie zespół promuje album „Ominous” wydany w Polsce w 2012 roku oraz na całym świecie w formatach elektronicznych w 2013 poprzez wytwórnię Fonografika. „Ominous” został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno wśród fanów jak i krytyków.

Tagi: Lostbone

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB