Dziewczyna ze Szczytna zaskoczyła prezydenta Węgier

2013-03-26 12:28:51 (ost. akt: 2013-03-30 08:55:03)

Debiutująca polska artystka ze Szczytna zaskoczyła prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i prezydenta Węgier Jánosa Ádera. Dała im złote płyty z osobistym autografem!

Katarzyna Stasiak STASHKA ze Złotymi Płytami dla Prezydentów ze specjalną dedykacją

Katarzyna Stasiak STASHKA ze Złotymi Płytami dla Prezydentów ze specjalną dedykacją

Autor zdjęcia: Bogdan Węgrzynek, Menu Group

Prezydent Węgier János Áder podczas swojej dwudniowej wizyty w Polsce uczestniczył w wielu wydarzeniach wspólnie z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim. Miał również możliwość posłuchania dobrze zapowiadającej się polskiej wokalistki, znanej jako Stashka. Młoda artystka zaskoczyła obie pary prezydenckie prezentem, który przekazał w jej imieniu Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Klastry Polskie Bogdan Węgrzynek. Złote płyty z osobistym autografem Katarzyny Stasiak były oznaczone z nr 001 PL i 001H.

Prezydent János Áder chwalił Stashkę za wyjątkowy głos oraz za piękno wizualne. Zaznaczył, że Polska powinna być dumna z takich talentów i pozwolić im rozwijać się. Prezydent Węgier skierował wielkie słowa uznania i zapewnił, że będzie mocno kibicował Stashce w jej dalszej karierze oraz śledził jej tok.

Dla Stashki, czyli Kasi Stasiak ze Szczytna było to ogromne wyróżnienie. Z pewnością ta czarująca, pochodząca prosto z Mazur wokalistka, jest bardzo szczęśliwa, że Prezydenci Polski i Węgier posłuchali jej dźwięków zanim została wielką gwiazdą. To dla niej wyjątkowe przeżycie i dobry prognostyk na przyszłość. Tak miłe słowa skierowane do niej z ust Prezydenta Jánosa Ádera dodają jej jeszcze większych skrzydeł.

Stashka jest konkretna w tym, co chce osiągnąć. Wytrwale dąży do wydania swojej autorskiej płyty, która zapowiadana jest już w tym roku. Przygotowania do jej debiutanckiego albumu są bardzo zaawansowane. Obecnie pozostało już tylko nagrywanie utworów w studiu, więc w sytuacji wielkiego wsparcia jakie otrzymuje wokalistka, nic nie powinno stanąć jej na przeszkodzie. Wszystkie piosenki zostały już napisane i skomponowane. Płyta będzie bardzo autorskim projektem Stashki, ponieważ ona sama napisała i skomponowała niemal wszystkie utwory, a w pozostałych była współautorką. Zapowiada się wielkie wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. Płytę obecnie promuje singiel „Zegar”.Gdy Stashka śpiewa to cała kipi radością i to udziela się ludziom wokoło. Jest zawsze uśmiechnięta i zaraża entuzjazmem. Podczas tego wyjątkowego, jak i każdego innego występu, prezentuje szczere emocje oraz pełen profesjonalizm i światowe umiejętności wokalne. Jest uroczą osobą, a przede wszystkim ma oryginalny, bardzo mocny i dobry głos.

Anna Figiel, Bogdan Węgrzynek

Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Klastry Polskie Bogdan Węgrzynek wręcza przedpremierowo Złote Płyty Katarzyny Stasiak popularnej Stashki z nowym singlem
Tagi: Stashka

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB